Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 4K 60FPS sekanie

Zdravím, chcem sa spýtať ohľadne Youtube o prehrávaní 4K 60FPS Videa. Niekedy video sekne na 1-2 sekundy. Neviete čím to je, alebo má niekto podobný problém?
Pri prehrávaní 4K 60FPS videa procesor beží na 85-90%. Používam najnovší Google Chrome s HW akceleráciou. Vírusy žiadne nemám.
CPU FX 8300 (4GHz)
R9 290X GPU. Net 60MBit/s DOWN.
RAM 12GB. Ďakujem za pomoc.
[Ednd.png]
A 8K video pri 30FPS strašne seká, už "nevládze" CPU, alebo grafika nestíha?

Môže to byť aj tým, že to mám pripojené cez DVI?

Do jakého monitoru, nebo jaky 4K monitor vlastnis ? 8K to asi nebude, navic 8K R9 290 neumi zobrazit..
Jestli tvuj 4K monitor ma DP, tak mas byt zapojen pres DP nebo DVI-I(?).

• Vyrobce uvadi : DVI-D : 2500 x 1600 HDMI 1.4a : 4096 x 2160 DisplayPort 1.2 : 4096 x 2160, 8K spustis jen nativne, R9 290 8K zobrazit neumi.
* Jedinou radu R9 pro test co mam poruce je R9 Fury, ale ta ma jiné provedeni jak 290.
3.TiP ~Pouzij nejaké video z : categorie.php, ne z YOUTUBE proboha, pak vide spust v KOMPATIBILNIM VIDEO .