Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pořídit v roce 2017 Pebble time?

Hodily by se mi hodinky které by ukazovaly notifikace z mobilu apod. Líbí se mi Pebble time které vydrží týden na jedno nabití. Problém vidím v tom že výrobce končí, letos mají vypnout server. Máte ty hodinky někdo? Asi by měly fungovat i když na ně nebudou aktualizace firmware nebo nové ciferníky? Nebo jsou firemní servery k funkčnosti hodinek bezpodmínečně nutné?

To že TY to považuješ za blbost, neznamená, že je to tak správně. Kolega v práci nějakou takovou hodinkovou kravinu má a jelikož je v práci poněkud hluk a vibrace v kapse vždycky neucítí, tak se mu notifikace na zápěstí hodí. SMS v práci obvykle zjistím až s několikahodinovým zpožděním, protože to neslyším, ani v kapse necítím.

A co robil poslednych doteraz, ako preboha mohol vobec prezit? :-D Kvoli tomu ze za poslednych 10r necitil vibracie a nepocul zvonenie tak umrel prezident?
Ked mas v praci hluk tak asi pracujes niekde pri strojoch a tam aj tak nemozes mat ziadne hodinky z bezp. dovodov.
Praveze nie kazda kravina co niekto vymysli a vyrobi je prave to dobre a potrebne. V 98% pripadov staci aby si clovek poriadne vymyslel nejaky sposob a nepotrebuje vrazat 100e do blbosti.

Takisto ako nechapem, ked ma clovek na mobile nejaky obrovsky widget na cas cez pol displeja, ked kazdy mobilny OS ukazuje cas vpravo hore, tak takisto nechapem vyznam smart hodiniek.

Plusy a minusy:
- drahe
- nutnost starat sa o to (softwarovo)
- nutnost nabijat
- nutnost parovat s telefonom
- krehke (predsalen to niesu jednoduche digitalky alebo riadna kovova mechanika)

+ notifikacie z telefonu

...no, coho je viacej?
A nie, ukazovanie casu a priblble orezane appky ani nezahrnam do porovnania.

na mobile nejaky obrovsky widget na cas cez pol displeja, ked kazdy mobilny OS ukazuje cas vpravo hore

Protoze polovicka lidi ma spatnej zrak a toho mrnouse vpravo hore nevidi.

Jinak s hodinkama souhlas, z tzv. smart watch jedinne co bych snesl a vidim tam nejaky prinos jsou Garminy s integrovanou GPS na sport. Tam vidim prinos, ze u sebe v tu chvili vubec nepotrebuju smartphone mit. Ale sam je nemam, jine priority, moc drahe.

Shiro, :-) kpt. Piccard by se neptal, měl by komunikátor vždy u sebe.

Potřebuji být informovaný co se děje na mobilu i když ho nemám v dosahu. To je všechno. Hodinky stejně nosím, tak proč na nich nemít něco víc?

Zastáváš názor,že člověk je nucen být stále on-line na telefonech. No každého věc. Ale co je k pobavení,když na WC v restauraci je na celé kolo slyšet :Ta porada bude v deset,budou tam všichni připraveni a ty tam přečteš tu analýzu .... dalších asi 5 minut se dohadovali co vypíchnot a co ne. Takže jsi robot ??