Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomozte plz s vytvořením oddílu na disku

Dobrý den , potřeboval bych pomoct se správou disků. Má jeden primární disk C na kterém mám cca. 300 GB místa .Potom mám nepřiřazeno cca.500 GB místa , ale když chci z toho vytvořit nový jednoduchý svazek tak se mi udělá svazek jen s kapacitou 1MB a tím pádem nejde rozšířit . Prosím o radu .
Předem děkuji .
Změna předmětu, původně: Pomozte plz (JaFi)

jak jsi vůbec celé to svinstvo vytvořil? někdo něco klonoval na už použitý disk?
dynamický disk, prázdný oddílek pro obnovu 500mb, prázdný oddíl pro bootloader 260mb?

ideálně boot partition managerem http://www.partitionwizard.com/partition-wizard-bo otable-cd.html
zapomeň na 1mb oddíl nebo přes něj roztáhni c:
zruš 499mb oddíl
převeď 370gb c: na základní oddíl, a ten c: musí být aktivní