Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr notebooku

Zdravím. Kamarádka vybírá nový notebook, jelikož jí její současný dosloužil. Její požadavky jsou, aby byl dostatečně výkonný (při otevření několika oken) a dlouho vydržel, hry na něm hrát nebude. Jedná se o notebook čistě ke studijním učelům. Zatím u ní vede tento: www.alza.cz.
Budu vděčný za všechny rady.

Repas jsem také doporučoval, sám ho mám, ale chce nový. Ten který měla a teď po 6 letech odešel byl také HP a byla s ním spokojená. Jiným značkám se ale nebrání. Pokud to bude mít 8 GB RAM, SSD a matnou/antireflexní aspoň 15,6" obrazovku (kvůli sledování filmů, televizi nemá a neplánuje) věřím že to splní všechny její požadavky :)