Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Systém + vše na SSD

Zdravím,

klasický HDD mám rozdělen na dvě části C: a D: a na jedné je pouze systém. Chtěl bych si koupit SSD a přemýšlím, která varianta je nejlepší.

1) Nic nerozdělovat a vše mít na jednom SSD (systém i data)
2) Rozdělit SSD na dva oddíly
3) K menšímu systémovému disku SSD přikoupit větší klasický HDD

Varianta 1 se mi líbí nejvíce, protože si myslím, že by se zrychlil běh všech programů a není zapotřebí nic dodatečně rozdělovat. S variantou 2 na SSD nemám žádné zkušenosti. Varianta 3 je nejlevnější, ale nepřinese žádné zrychlení pro ostatní aplikace.

Díky

Osobne se casem chystam na variantu 4:

1x SSD 250GB na system a programy
1x SSD 1000GB na hry a uzivatelska data
1x HDD 5400ot. na zalohy - zalohuje se cele 250GB SSD + uzivatelska data z druheho SSD.

Pricemz ono HDD budu vypinat, aby nerusilo.