Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Genius Manticore

Dobrý den, mám problém s touto klávesnicí. Počítač vždy po vypnutí vypnu i přes vypínací zástrčku a při následujícím zapnutí zástrčky se rozsvítí klávesnice v jiných barvách a vůbec nefunguje (pomůže vytážení z usb a zastrčení zpět nebo vypnutí zástrčky počkání na vybití kondenzátorů v psu a opětovné zapnutí zástrčky). Zajímavé je, že mi to takové hovadiny nedělalo s předchozí mb ASUS m5a97 R2.0. Nyní mám ASUS z170-A. Zkoušel jsem všechny USB a stále stejný problém. Na Geniusu ve FAQ je stejný problém, ale řešení vyzkoušet to v různých USB nefunguje a pochybuji, že by drivery USB měly na to vliv(neaktualizoval jsem je zatím). Os: WIN 10 PRO, ovladače nainstalovány dle pořadí chipset a mb věci, poté gpu,atd. Otázka je jak postupovat dále, je otravné stále ji vypojovat při startu. Děkuji za odpovědi.

Tak problém se zhoršuje. Po zapnutí zásuvky občas nejde zapnout ani PC, ani nic neproblikne (musí se vypnout/ zapnout zásuvka potom najede). Bios jsem vyresetoval, ale nepomohlo to. Nevíte co by to mohlo způsobovat. Deska je celkem nová (asus z170-a)- koupena v listopadu 2016. Zdroj je seasonic S12II 430W z roku 2013. Gpu je sapphire nitro+ RX470 4gb, cpu I5 6500+Fera3 v2. Před touto konfigurací vše fungovalo v pořádku (ASUS m5a9 r2.0, cpu fx 6300 nataktované na 4,2Ghz, gpu nejdřív hd7790, minulý rok nahrazená Rx 470). Odchází zdroj? nebo je problém spíš s usb (klávesnice/deska).

Dobrý den, klávesnice v jiném pc v pohodě.. na mém už taky. Pomohlo použít jiný zdroj Corsair CX500 (z roku 2012) a pc najelo v pohodě. Vrátil jsem zpět ten seasonic a pár dní to fungovalo, ale teď nejde zapnutí na poprvé. Zkoušeno i přes tlačítko na mb a nic ani větráky se nepohnou svítí jen pwr led. Pomůže vypnutí zdroj ze zadu potom se pc rozjede v pořádku. Vidím to na zdroj, který byste mi doporučili. Sestava: ASUS z170-a, 16gb ram crucial balastix sport lt, i5 6500, sapphire nitro+ rx 470, 1tb hdd, 120gb samsung 840evo. Díval jsem se na EVGA SuperNOVA 550 G2, Corsair RMx Series RM550x,EVGA SuperNOVA 550 G3.