Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jde sloučit grafika ?

Dobrý den měl bych dotázek před asi 4 roky mi otec stavil nový PC vyznal se v tom více než já zvolil tuto základní děsku
http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx ?pid=3475#ov

Je to GA-880GM-UD2H Gigabyte.

Základní deska má v sobě nějakou grafickou kartu už zabudovanou a ještě mám zapojenou grafiku AMD Radeon HD 6670 kterou používám.

Deska má na sobě napsáno Hybrid mohl by mi někdo vysvětlit co to hybrid přesně znamená ? Mám totiž takoví pocit že mi kdysi otec říkal že ta deska dokáže sloušit svoji grafiku s nějakou jinou samostatnou grafickou kartou a získá se tím lepší výkon.

Možná je to jen moje doměnka nebo si to špatně pamatuju proto vás prosím o rady popř vysvětlení.

Přeji nádherný den všem dobrým duším co si toto přečetli a děkuju za jakoukoliv radu a pomoc.

ATI Hybrid Graphics is a technology umbrella brand encompassing several technologies, such as ATI Hybrid CrossFireX™, ATI SurroundView™, ATI PowerPlay™, etc. that allow both an AMD integrated graphics processor and a discrete graphics processor to work co-operatively on an AMD based system to provide enhanced gaming performance, productivity and platform efficiency to the mainstream PC.

Našel jsem toto jen to nedokážu přeložit a překladač mě mate nemohl by mi to někdo vysvětlit prosím ?

Děkuji mockrát takže to nemá smysl. To jsem potřeboval vědět. Chtěl bych se ještě optat zda funguje i ten hybrid system na něco jiného podle stránky výrobce má ta zákl deska možnosti které si myslim že nevyužívám a třeba by mi dost přidaly na výkonu nebo pomohly pc lépe fungovat.
Týká se hybrid i CPU nebo něčeho jiného ?