Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde smazat SSD Disk Samsung 850 Pro

Ahoj,
potřebuji smazat disk Samsung Evo PRO 500GB, stáhl a nainstaloval jsem ten jejich Magician, vytvořil USB a nabootoval z něj. Spustil Secure Erase ale system píše, že tento disk nepodporuje Secure Erase. Co je to prosím za volovinu? Pomůže někdo? Díky.

Nepouzivaj Secure Erase, zrejme sa to snazis nespravne pouzit.
Proste ten disk len sformatuj (quick ak ho pouzivas ty sam), alebo prepis Eraserom alebo Killdiskom nulami apod. ak ho ides predavat, to staci. Secure Erase moze byt riskantny a nevies ho ani spustit tak to nepokusaj.

Vypni PC uplne z elektriky na minutu a potom zapni a vlez rovno do toho DOSu a tej utility a potom skus Secure Erase.
Snad to robis v DOSe a mas disk na SATA a ne na USB, cez USB to asi nepojde ani nahodou. P.S. a moze to zavisiet aj od SATA modu v BIOSe.