Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Outlook - maily přichází, neodchází

Prosím může mi někdo na dálku poradit, kde jsem udělala chybu, podařilo se mi outlook propojit s mailem (webmail), aby mi sem chodili maily, ale udělala jsem někde nějakou chybu a maily mi nejdou odeslat, zůstanou ve složce k odeslání. Dle netu jsem tam udělala chybu asi v STMP - , ale netuším kde to v nainstalovaném outlooku vyvolat a zkontrolovat, případně čím jiným to prosím může být?

Prosím poraďte. Jsem PC amatér, tak tak ke mně prosím přistupujte.. :D

Nepíšeš verzi Outlooku, u každé se nastavení trochu liší....

Mrkni např. sem
smtp.htm
nebo sem
http://www.cesky-hosting.cz/pro-zakazniky/napoveda /nastaveni-microsoft-outlook.html

Je potřeba nastavit SMTP server podle údajů, které obdržíš od svého poskytovatele internetu (providera) nebo od provozovatele e-mailového serveru (webmailu). Kromě adresy SMTP serveru je nutno vyplnit port a zda je požadována autentifikace, všechny tyto údaje získáš viz. přechozí věta.