Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Powerbanka - Li-Pol alebo Li-Ion ?

Dobrý deň, prosím niekoho s praktickými skúsenosťami s batériami - oplatí sa powerbanka s batériou Li-Pol alebo Li-Ion pre občasné použitie - ide mi o to, ktorá powerbanka bude mať relatívne väčšiu dostupnú kapacitu po dlhšom časovom odstupe od nabitia (pri porovnateľnej kapacite) ? Viem, že záleží aj od výrobcu, ale ide mi o všeobecnú informáciu. Ďakujem za odpoveď.

Ďakujem za link so zaujímavými informáciami, práveže som bol trochu sklamaný s výdržou Li-Pol batérií v Sony-Ericssonoch, ktoré nemali zďaleka sľubovanú výdrž v porovnaní napr. s Li-On batériami v Nokiách (výrobcovia batérií samozrejme neboli nikde uvedení) ...

Ďakujem za ďalší zaujímavý link ... a ospravedlňujem za za otravovanie nezmyselnou a zbytočnou otázkou ... pýtal som sa preto, že na webe je toľko protichodných informácií a na tejto poradni sa väčšinou na slušný dotaz aj rozumne odpovedalo (aspoň väčšinou). Ak je to možné, prosím tento dotaz už uzavrieť, dostatočné informácie som už získal. Ďakujem všetkým, ktorí poradili, resp. poslali linky s relevantnými informáciami. Ešte raz ďakujem za ochotu všetkým.

Když tě nebaví odpovídat, tak to nedělej. Tyhle kecy okolo jsou někdy dost otravný. Někdy mi to nepřijde jako poradna, ale jako v pubu U nerudných dědků. Ano, může se podívat na google, nemusí se ptát na radu tady v poradně. A myslím, že po tomhle už to asi neudělá, takže splněno...

Edit : kluk je slušňák, asi respekt z protivnejch "dědulů"

Protože nereaguju na něj, ale na tebe. Odkaz dostal, což je sice šlechetný, ale :

Tyhle kecy okolo jsou někdy dost otravný.

Možná by to chtělo snažit se pochopit psaný text, jestli to neni až moc náročný pro "rádce" (pak bys možná neblábolil něco o nesmyslech). I sebereflexe je poměrně těžká disciplína, to je pravda. Další "spam" už opravdu netřeba, díky za pokec.