Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB Serial bus - nefunguje po instalaci Windows 7 z jiného PC

Zdravím, vyskytl se mi problém po instalaci Windows 7
Mám notebook od HP na kterém jsem přeinstaloval HDD na jiném PC, samozřejmě že se Drivery nainstaluji na na ten PC a ne na ten notebook, jenže na notebooku mi to přeinstalovat nejde, tak jsem musel zvolit tento způsob.
Teď k problému. Nejdou vůbec USB, Internet - WiFi a další služby, potřebuji, aby mi jely ty USB , jelikož nemohu tím pádem zpřístupnit WiFi pomocí stažených driveru
Děkuji

Změna hloupého předmětu, původně: USB Serial bus
Změna kategorie, původně: Software (host)

samozřejmě že se Drivery nainstaluji na na ten PC a ne na ten notebook

aspoň vieš o čo ide ... a cez to všetko to inštaluješ na inom PC...to nie je normálne...
sústreď sa na: "na notebooku mi to přeinstalovat nejde," - vysvetli objasni, prečo nejde.

Nainstalovat to na notebooku nejde, jelikož když spustím instalaci, Vyberu jazyk, dám instalovat, ukazuje se, že se připravuje instalace a potom se zobrazí že nebyly nalezeny ovladače. V BIOSu jsem zkoušel nastavit i různé věci ale furt nevím co s tím

Nebyly nalezeny ovladace na CO? Na tvoj USB stick z ktzoreho to instalujes? Tak ho strc do USB2.0 portu a ne do USB3.0 portu. Alebo to instalujes z CDROM? Potom neviem jake ovladace nenalezl mas blbe CD, W7 pozna AHCI. Alebo mas nastaveny nejaky RAID v BIOSe.

P.S. co sa tyka terajsieho stavu tych W7, stiahni si ovladace pre ten notebok na nejaky USB stick, a nainstaluj tie ovladace potom z USB sticku do tych Windows v tom notebooku. Potom by malo ist vsetko.