Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dvi na VGA-gtx 1060

Dobry den. Koupil jsem si nedavno gtx 1060, ktera ma pouze HDMI a DVI-D. Monitor mam trochu starsi pouze s VGA. Dneska jsem si koupil redukci za par korun z DVI na VGA, jenomze jsem zjistil, ze to DVI tam fyzicke nepasuje. Chci se zeptat jestli je nejake reseni (nejake zarizeni) nebo budu muset kupovat novy monitor. Predem dekuju za odpoved.

Vsiml jsem si v diskuzi na alze, ze jeden clovek tam ma MSI GTX 1060 Armor 6G OC s hdmi 2.0 a monitorem pouze na vga a funguje mu to. Melo by mi to s moji gtx 1060 evga sc 6gb hdmi 2.0b taky potom fungovat ne? Nebo je tam nejaky velky rozdil?

Chci se zeptat jestli je nejake reseni (nejake zarizeni) nebo budu muset kupovat novy monitor.

Pokud stavis dotaz takto, tak reseni existuje, ty prevodniky DVI-VGA nebo HDMI-VGA normalne funguji. Je to to same jako bylo kdysi na graficke karte (D/A prevodnik), ale ted uz to tam nastesti neni. Proto logicky nemuze pomoci obycejna redukce, ale potrebujes prevodnik.

Tuhle radu uz jsi tu ale dostal. Proc pisu je, ze je stupidita na n-tou, koupit si nabusenou grafickou kartu a pak si nicit vykon i obraz prevodnikem do VGA, takze monitor s digitalnima vstupama kupovat nemusis, existuji ty prevodniky, ale bylo by to silne zahodno, protoze jinak moc nechapu k cemu mas tu GTX1060, kdyz ji pak pripojis na smejd zastaralej monitor, kterej neumi digital.