Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Standalone TV tuner Genius TV-GO A31 a TV + kabelove pasmo

Pozdrav vsem. Nemate s timhle (treba zde http://www.nejlevnejsipocitace.cz/shop/genius-tvgo- a31-p-11062.html) nekdo zkusenost? Osobne vlastnim AverTV Box7 Live (je to prakticky totez) a ten neumi najednou ulozit std TV pasmo + kabelove s-pasmo (je to bud/anebo). Mne to nevadi, nicmene jeden muj user potrebuje podobnou levnou skatulku pro plonkovni monitor a vyzaduje to. Ja sice Genius moc nemusim, ale je to jedine levne reseni (spolu s Aver Live), ktere se da koupit. Jde tedy o to, aby mi tuner nascanoval a ulozil cely obsah "spolecne anteny", kde jsou std TV kanaly jak maji byt, k tomu pak navic "pridane" kanaly, nacvakle do s-pasma. Recenzi jsem nevygooglil. Nemate to nekdo doma?

Tak si odpovim sam. Jde to. Je vsak nutne zvolit v menu polozku "Scanovat vsechny frekvence" (ne pouze TV channels ci Cable channels) a zemi (ne jazyk) nastavit na Slovensko kvuli moznosti prepnout BG/DK (asi chyba FW). Neni nad empirismus ;-). Pokladam za vyreseno...

edit: Mluvim teda o tom Averu.