Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě notebooku

Ahoj, hledáme s přítelem herní notebook do 20 000,- Chteli bychom parit The Elder Scrolls V: Skyrim, FIFA 17, Batman Arkham Knigt, apod...

Pokud poradíte, budete zlatí. :)

Potrebujes procesor core i5 nebo i7, ktery je oznacen jako xxxxHQ a k tomu odpovidajici grafickou kartu. Kdyz se podivas na ceny notebooku, zjisits, ze nejlevnejsi takove jsou mirne pres 20.000,- a na tech ty hry nejak fungovat budou, ale nebude to zadny zazrak. Pokud budes chtit vice FPS, budes muset investovat cca. dvojnasobek zamyslene castky.

Kazdopadne do 20.000,- to na zminene hry nejde, minimum bych nasadil tak 25.000,-. Jeste nejakou dobu setri.

U desktopu je to preci o necem jinym, usporne verze jsou nekdy i drazsi nez obycejne a jejich pouziti navic u herniho PC nedava smysl.
Takze u desktopu nejakou i5 a nejakou herni grafiku tak, aby se rozpocet vlezl do 20K, coz je sice na tesno, ale da se, vykon oproti notasu bude mnohonasobne vyssi.