Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Numerická klávesnice - dotykový monitor Asus

Dobrý den,

prosím o radu ohledně dotykového monitoru ASUS. Zakoupeno s dobrým úmyslem pro použití v obchodě v souvislosti s EET, nicméně klávesnice která se zobrazuje na obrazovce nemá numerickou část. V nastavení jsem nikde tuto možnost nenašel.

Co se dá perfektně najít, je psaní "rukou", které je podle mě úplně k ničemu...

Děkuji moc za radu, jak numerickou klávesnici na monitor dostat (ideálně i možnost varianty samostatné numerické klávesnice).

Díky moc za rychlé reakce. Model je to LCD Monitor 15.6" ASUS VT168N - https://www.mironet.cz/156quot-asus-vt168n-tn-hd-1 366-x-768-169-10-ms-200cdm2-vga-dvid-vesa-cerny+dp 291333/
OS Windovs 7

K tomu postupu nastavení ve Windows - na to jsem přišel, ale monitor mi nabízí klávesnici svojí (jestli jsem dobře pochopil - jedná se o nějaký prográmek, který naleznu ve Všechny programy - příslušenství - Tablet PC)- nejde tedy alespoň nastavit výchozí klávesnice "ta ve Windows"?

Nejde třeba stáhnout jiná klávesnice a nainstalovat? Nemám s tímhle ještě vůbec zkušenosti, včera jsem to přitáhl domů a zkouším.

No popravdě - s tou normální klávesnicí si to myslím také (asi to tak dopadne), ale máme opravdu malé prostory. Jelikož k tomu máme e-shop, budou tam nyní dvě PC. K tomu umístění terminálu na karty... Takže IT vybavení bychom měli - teď ještě sehnat nějaké prostory, kam budeme dávat zboží :-)