Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr telefonu

Dobrý den, měl bych dotaz na zdejší odborníky. Stojím pře výběrem nového telefonu rozpočet cca 6 000 Kč,když bude méně tím lépe. Od telefonu kromě těch základních požadavků jako volání atd. potřebuji aby na něm běžela, bez problémů navigace na tom mi dost záleží a prohlížení internetu. Žádné hry, koukání na filmy ani nic jiného. Všem moc děkuji za rady:-)

Ja bych si naopak nic od Lenova nekoupil kvuli spolehlivosti zarizeni.

Osobne bych doporucil neco od Huawei s Kirinem. Navigace je tam taky OK.

Huawei P9 lite
Huawei Honor 7 lite

pripadne

Huawei P8
Huawei P8 lite

Kvuli vydrzi pak powerbanku, v aute existujou adaptery, takze se to nabiji z baterie.

V tom případě jsem měl s Lenovem štěstí.
Co se týká navigace, chtěl jsem to kvůli cestování nejen kvůli autu, ale i pěšo, třeba po městě, v lese a tam potřebuju, aby to vydrželo x hodin navigování. Samozřejmě můžu sebou tahat powerbanku nebo foto panel, ale proč, když nemusím?

Díky moc vše za rady, co se týče velikosti tu moc neřeším s tím se musí počítat. Co se týče značek i když to Lenovo se mi líbí už tu značku nechci nic mi od nich moc nevydrželo. Nejradši bych ten Huawei P8, P9 a něbo něco od Samsungu. Možná i to Xiaomi ale tam je otázka co to vydrží ty negativní recenze jsme taky našel tak nevím co vybrat

Kvůli českému LTE je vhodnější vzít starší, ale "nadupanější" Xiaomi Redmi 3S Prime Global https://www.beryko.cz/Xiaomi-Redmi-3S-Prime-3GB-32 GB-Global-Special-Edition-s-CZ-LTE.html za cca 5.200 Kč nebo nebo novější a levnější, ale méně vybavený Xiaomi Redmi 4A Global https://www.beryko.cz/Xiaomi-Redmi-4A-2GB-16GB-Glo bal.html za cca 3.300 Kč.

Edit: S Xiaomi je možné, ale někdy bohužel i nutné, dělat "psí kusy", takže je lepší si o tom předtím něco přečíst na www.miuios.cz.