Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IBM AS400

Dobrý večer,v práci pracujem s programom IBM AS400.Povedali mi že sa dá tento program stiahnuť aj z netu a možem ho používať aj doma,ako to vlastne je.Poprípade ak by bolo možné adresu na stiahnutie z netu,nikde to nemožem nájsť ďakujem

Stáhnout to jde, pokud to máš koupené včetně podpory a jsi tam zaregistrovaný. Věřím tomu, že IBM nabízí instalačku ke stažení + aktualizace.
Takže požádat IT o přístupové údaje k IBM účtu ;-)

Pak bude třeba to nainstalovat a nakonfigurovat a k tomu bude potřebovat nějakého konzultanta od AS/400 (netuším, jestli mu ho firma proplatí).
A ve finále pochybuju, že to poběží na obyčejném stolním PC včetně databáze.