Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Z jaké stránky stahovat obrázky bezpečně ?

Dobrý večer , chci se zeptat , z jaké stránky bych mohl stahovat nějaké obrázky (např. herní obrázky na tapetu atd.) aby to bylo nějakým způsobem bezpečné a bez virů , i když v obrázcích se tolik těch virů nenachází ale i tak :)
Díky za odpovědi.

Dobře, četl jsem dost článků právě o tom že v některých obrázcích viry byly, ale možné je že jsem si neuvědomil že asi myslí jak si již psal s těma příponama, že dotyčný stáhnul uplně něco jiného než obrázek.
Takže když bude přípona jpg, png atd. Tak je to v pořádku ? Chápu to správně
A ještě jak si myslel to "Nehrát si na administrátora"?
Ale díky