Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze odstranit soubor z plochy

Zdravím opětovně a opětovně s problémem. Nejdou mi z plochy odstranit staré soubory, bez přípon. Chybová hláška, systém nemůže nalézt uvedený soubor, ikona je na ploše bílá, ale nejde odstranit. Zkoušel jsem i přes Commandera, marně. Prosím pomůže mi někdo? Je to hodně otravné .Moc děkuji Masňák

Změna předmětu, původně: NELZE ODSTRANIT SOUBOR Z PLOCHY (host)

Pod Linuxom, stiahni si tento xindel antivir:
http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/sys temove_nastroje/obnova_dat/drweb-livecd/?&g%5Boz%5 D=9.0.0

Otvor utilitku Midnight Commander, pod win nájdi systémový disk a súbory, ktoré chceš zamazať, F8 - del.

Porád si pri tejto príležitosti forenzne skontroluj pod nabútovaným live CD/USB Dr.Webom systémový oddiel, archívy a boot sektor na škodnú pri uspatom OS.

Dva v jednom, jednou ranou sedem múch zabil....