Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Monitor No signal

Zdravím,

nechal jsem si sestavit herní počítač u czc, vše funguje ale když připojím monitor tak píše No signal.

Neví někdo, čím by to mohlo být?

Moje sestava:
MB MSI B150M MORTAR, s.1151, DDR4, mATX
Zdroj SEASONIC SS-500ET, T3, (Energy Knight), BRONZE, 500W (OEM)
CPU Intel Core i5-6500 (3,2 GHz, 6MB, LGA 1151) BOX
HDD WD Blue WD10EZEX, 3,5" SATAIII, 64MB - 1TB
RAM Kingston 2x4GB DDR4 2133MHz CL14 (HX421C14FBK2/8) HyperX Fury
VGA nV GIGABYTE GeForce GTX 1060 GAMING-6GD

Děkuju.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Nějak v dotazu nevidím to nejdůležitější: jaký máš monitor a kam a jak ho připojuješ?

Tohle mi je taky záhadou:

vše funguje ale když připojím monitor tak píše No signal

Jak víš, že vše funguje, když na monitoru kromě NO SIGNAL nic nevidíš?