Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenačítá se tumblr

Čauky,
mám týden nový pc s Win10 a mám problém s načítáním tumblr.com, hrozně to trvá a pokud se to načte tak je stránka rozhašená, nefungují odkazy apod. Používám Chrome, ale zkoušela jsem i Microsoft Edge a IE a tam se taky nenačte. Na jiném pc i na mobilu ve stejnou dobu tumblr bez problémů. Ostatní stránky jako FB, YT nebo Twitter fungují normálně.
Kde hledat problém?
Předem děkuji za odpovědi :)

(i3-5010U, 2,1GHz; Nvidia Geforce 930M, 8GB RAM)

Je tam nainstaleny nejaky antivirak? Ak ano skus ho odinstalovat a restart Windows.
(p.s. a kdesi v nastaveniach o bezpecnosti si vypni aby prednacitaval odkazy a odosielal vsetko na kontrolu kdesi doprdele, a smartscreen a podobne blbosti ja vsetko vypinam)