Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s WiFi v mobilu

Dobrý den.
Chtěl bych se zeptat, už asi 4 dny mi nejde připojit se k síti pomocí wifi, signál je silný a všechny ostatní zařízení se normálně připojí. Když zapnu síť zobrazí se pouze ověřuji a když se připojí, tak se mi sice zobrazí ikonka plného signálu, ale žádnou "aktivitu wifi" nepociťuji (facebook se nenačítá, videa na youtube nelze přehrát). Zkoušel jsem mobil už restartovat, vypnul jsem wifi, odstranil a znovu zapnul sítě, ale nic nefunguje.

PS: A ostatní zařízení (mobily, notebook) se k WiFi v pohodě připojí a mám telefon Gigabyte GSmart

Co bych měl udělat? Děkuji.

V mobilu zkontroluj, jestli Ti na pozadí neběží nějaká aplikace která zasahuje nebo přistupuje do wifi nebo do nastavení wifi. Případně jestli ti nějaká aplikace nebo ty sám neměnil/a nastavení wifi nebo jiná nastavení. V poslední řadě pomáhá reset do továrního nastavení - nezapomeň si před tím zálohovat důležitá data.

Případně jestli ve wifi routeru/switchi/routerswitchi nemáš nějakou blokaci nastavenou na Tvůj mobil.

Teď mě napadá, co jsi dělal naposledy před tím kddyž Ti wifi v mobilu ještě šla?

Píšeš "videa na youtube nelze přehrát" - to znamená, že když dáš hledat nějaká videa, tak se Ti zobrazí seznam nalezených videí, ale žádné z nich nejde přehrát, nebo se ani nejde připojit k youtube a vyhledávat, nebo co to znamená?