Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FPS v Games

Zdravim mam otazku moj PC:AMd fx6100 3.3ghz,Nvidia GTX 670 2gb...ram 8 gb....hdd 1tb...windows 10..napriklad dying light mi ide strasne zle ledva na 30fps ale ked som si pozrel viad na youtube tak na takmer rovnakom PC mu hra isla na 60 az 80 fps ako je to mozne ?? su niake programi nato alebo ako ????

ked som si pozrel viad na youtube tak na takmer rovnakom PC

bez sa spytat jeho
vies dokazat ake ma pc a ake nasavenia pouzil? vies v akom stave ma OS, ci ho ty nemas zabordeleny za posledny rok svinstvom? inac je vsetko co si poveda nepodstatne.
navyse mas na dnesne hry nie moc vykonny pc, zazraky necakaj.