Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sirokouhle filmy z pc na tv

Zajimalo by me jestli jde a pripadne jak nastavit aby mi filmy co pustim na pc bezely i na televizi sirokouhle. mam int.grafiku Nvidia a televizi napojenou pres s-video. ale na televizi nemam prepnuti do sirokouhleho rezimu tak mi to jede pres celou obrazovku , tim padem protahle obliceje.

ovladace mam forceware 94.24 ale nastaveni videa ani zadne orezani tam neni. televize je stara 3 roky thomson. ale stejne to mam napojene pres dvd rekorder philips protoze ten ma s-video a ten v nastaveni prepinani pomeru stran samozrejme ma ale u signalu z pocitace na zmenu nereaguje. jde mi proste o to aby z pocitace uz sel ten signal orezany pro tv 4:3 ale nevim jak toho docilit.

Prostě není možné, aby 3 roky stará TV neměla možnost přepnutí.
Zkus vynechat Philipse a zapojit to přímo, to jsi měl uvést hned.
Když si teda vlezeš do Vlastností obrazovky - pak Upřesnit
a klikneš na tvoji GF kartu, tak uvidíš mezi nápisy Verze DirectX
a Informace o grafické kartě na okraji vlevo zelený ovál se šipkou,
na to klikni a objeví se ti detailní nastavení karty, tam si to prozkoumej!

pres divko to musi by protoze na televizi nemam s-video a nebudu zbytecne kupovat nejake prevodky kdyz vim ze tim to neni, na tohle divko proste vubec nemuze mit zadny vliv. Proto jsem to zamerne neuvedl protoze jsem cekal takove reakce. A k problemu: kde jsou detailni nastavni grafiky vim a kdybych to uz vse nemel mnohokrat prosle a bez uspechu tak nepisi o radu sem. tam se nikde tohle proste nastavit neda.