Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jak oddálit restart Windows 10

Mám Windows 10 Home, verze 1607, build operačního systému 14393.576. Do počítače (notebook Toshiba) se mi stáhly aktualizace a systém chce počítač restartovat. Mám na PC rozdělanou práci, potřeboval bych ten restart oddálit asi tak o týden. Už jsem ho zhruba o týden jednou oddálil, o víc dní to tenkrát nešlo. Včera jsem zjistil, že se to oddálí, když dám počítač do režimu spánku (nebo hibernace, už nevím, v čem jsem ho měl), ale pomohlo to jen na jeden den (asi). Prostě se měl restartovat dneska v 16.00. Dneska jsem zjistil, že taky pomůže, když počítač před restartem vytáhnu ze zásuvky a nechám ho běžet na baterii a do zásuvky ho zapojím až zase po uplynutí termínu, kdy se měl restartovat. Jenomže tím se to posune jenom o chvíli (cca o půl hodiny). Počítač se měl teď restartovat ve 21.47, oddálil jsem to do 22.15. Znáte nějaký efektivnější způsob, jak to posunout? Na některých stránkách, například v článku „Jak zabránit automatickým restartům Windows 10“ (https://www.businessit.cz/cz/jak-zabranit-automati ckym-restartum-windows-10.php), jsem se dočetl, že mám „Automaticky (doporučeno)“ změnit na „Upozornit na naplánování restartování“. Ale já tyhle možnosti v nabídce „Upřesnit možnosti“ vůbec nemám, asi se to už změnilo. Starší windowsy jsem si restartoval, kdy jsem chtěl, ale ta desítka je fakt jenom na jednu věc, a to ještě ani nevím, na jakou… Předem díky za pomoc!

Zamykám. Problém vyřešen. (touchwood)

Proboha uz tu HNIDU vyhodte !!
Vcera tu a né jen, tu vystupoval jako LubosABCD, PanNovák, PanTau, PanTöfl, zakládal vlákna "Buzernanský Windows 10", jak nahrát Ubuntu, zacal spamovat, lidé si ho prestali vsímat tak ve 3.00 zalozil vlákno Buzeranti vymrdaní a dostal BAN.
Dnes se prihlásí pod jinou Proxy a pokracuje, adminové této stránky to nevidíte, nebo jen prihlízíte ?
(zed dostaly BAN i lodé za ubohou urázku a 2 rocích byly sprpste vyhozeni a tyto hovada tu pestujete ? Snad se jen mílím, rad bych se mílil)