Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wifi router - problemove zarizeni

Zdravím,
rád bych se zeptal co se děje ve wifi routerech, že po nějaké době začnou takřka všechny fungovat podivně - měli jsme ve firmě už asi 4 a všechny po nějaké době vysílají neuvěřitelně pomalou wifi. Co se v nich děje, dokáže to někdo vysvětlit ?

Vyplatí se koupit nějaké dražší, nebo kldině nějaký za 600,700 Kč ?
Díky za rady.

Pro firmu, pro kterou je internet zásadní bych doporučil:

1) internetové připojení s vysokou garancí dostupnosti
2) Router:
a) od poskytovatele se zárukou okamžité náhrady
b) vlastní s enterprise podporou (výměna zařízení do druhého pracovního dne v případě poruchy)
Tato zařízení už nebudou z ranku levných

WiFi je vždycky alchymie, existuje mnoho faktorů, které ji ovlivňují a její nastavení si navzájem protiřečí.

Za mě - ani doma nepoužívám zarížení "all-in-one" (wifi router) a rozhodně ne v takto nízké cenové kategorii :-D.

Ani s routrem a ani s WiFi nemám doma ani ve firmě potíže.

Da se to v maly firme uplne v pohode. My jsme v nejakych cca. 6 lidech jeli na beznem ADSL routeru od O2 vcetne wifi.Jinak ale idelani cenu za domaci router s wifi vidim tak okolo 1500,- Krap za 5ti stovku jsem nekoupil ani rodicum na jeden PC, jeden tablet a jeden notas.