Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet- připojení

Zdravím!

Jde o to, že když zapojim normálně kabel s internetem, tak prostě net nejde. Kabelem to není, ani PC(oboje zkoušený na jiném PC) . Windows ukazuje že net normálně jede, žádný error se nehází(prohlížeč ano) ale prostě to nefunguje.

Dále: Wifina. Na mobilu prostě nefunguje, ukazuje to, že internet není pro -wifi name- dostupný. Ale na PC normálně wifi jede, jediné připojení, které funguje. Mobilem to opět není, jiné wifiny fungujou. Nemá někdo nějaký nápad co s tím?

notebuk dostává korektní ip adresy z routeru pro obě síťovky.
systém používá i ipv6, v něm se nevyznám, doufej že to funguje.

toto bych si v nastavení síťového připojení odpustil:

Connection-specific DNS Suffix . : Home

v tcp/ip je to záložka "dns".
ale možná je to nějaká vlastnost windows homogroup - zásadně nepoužívám.

Zdravím,
bohuzel jsem tu zase. Po tydnu se problem vratil, nyni se vsak
vyskytuje problem pouze u notebooku. Jak kabel, tak wifi nefunguje, windows rika ze neni zadny pristup na internet a problizecs rikaji ze spojeni bylo preruseno:byla zjistena zmena site.

Na mobilu wifi funguje, v jine siti funguje notebook take. Kabelem to take neni, na jinych pc funguje. Opravdu uz si nevim rady.

Pokud budou nejake dodatecne otazky na cokoliv, klidne piste, bohuzel nejake vypisy budu muset fotit, pokusim se o nejlepsi kvalitu.

System je W7