Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlepší způsob jak odstranit vyskakující reklamy

Ahoj lidi přeju Vám krásný večer, chci se zeptat jak nejúčinněji a nejrychleji odstranit vyskakující porno reklamy ? Nevím, zda je to spyware, malware atd. nevyznám se v tom ale udělal bych rád hloubkový scan. Děkuji za doporučení antivirů (i když nejsem fanda antivirů, ideální by byl program který by jen scanoval našel odstranil a dále bych ho mohl normálně odstranit.. žádné extra instalace atd.) :-)

loading...

Spíš kápni božskou,jak jsi je k sobě dostal. Já taky nejsem zrovna vzorový a ukázněný uživatel,ale porno mě nikde nevyskakuje. Antivir by ti možná pomohl,kdyby jsi ho neignoroval,když tě chtěl upozornit na nebezpečné stránky. Jinak poslechni Karla.