Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Windows 10, reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot dev

Dobry vecer, mam problem s reinstalaci Windows 10.
V pc mam 2disky, SSD disk a 1TB HDD, ale nemel sem 3 SATA kabely na to, abych zapojil i mechaniku, PC puvodne nemelo SSD disk a tak sem pri tehdejsi reinstalaci vypojil HDD a pri prvni instalaci na SSD s Windows 10 sem mel zapojene pouze SSD a mechaniku, po dokonceni instalace jsem odpojil mechaniku a zapojil HDD, takze sem mel 250GB SSD disk na system a 1TB na ostatni veci napr hry.. Ted kdyz sem si sehnal SATA kabel a mam zapojene vse-HDD,SSD,mechaniku a chci spustit instalacni program z instalacniho CD mi na BOOT nereaguje a normalne se spusti Windows 10, kdyz ale zabranim HDD a SSD diskum v BOOTU, v BIOSU tak mi to hodi 'reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device' a nemuzu nic delat, jen restart pomoci CTRL-ALT-DELETE.. Kdyz to prehodim zpet do zakladniho nastaveni tak se zase normalne spusti Windows.. Zkousel sem i prehazovat disky v SATA konektorech i poradi v BIOSU... Furt to stejne..

Nenacpal sem to tam ja, ale muj stryc.. :D Ma celkem zkusenosti s IT.. ale ted se mu nemuzu dovolat abych se ho zeptal, co s tou instalaci.. Uz nekolikrat jsem instaloval z toho disku ten system, pokazdy to slo na vsech pocitacich co mame doma.. Ale tohle bude neco spatne v biosu.. ale nemam vubec tuseni cim to muze byt..