Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIn 10 a hibernace

Zdravím,
mám notebook Fujitsu-simens Amilo La 1703, Windows 10.
Nastavil jsem hibernaci při zavření víka a Notebook spustil otáčky ventilátoru na plno, hučí nejde to vypnout.

Prosím o nějakou radu.
Děkuji.

Ještě podotázka - nejde mi sem nainstalovat Win 7, jen WIN 10, původně zde byly WIN XP a vista basic.

Hezký den,
na tento notebook pro Windows 10 neexistují výrobcem dodávané ovladače. (viz Fujitsu Technical Support) Výrobce podporuje pouze Windows XP a Visty. První problém bude ovladačem základní desky - není na Windows 10 a generický od Microsoftu mu nesedí.
Doporučuji na toto železo buďto XP, nebo Visty, případně nějaký vhodný Linux.