Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win7 - má smysl instalovat na starý notebook?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je možné na téměř 10 let starý notebook instalovat windows 7.

Procesor:
Intel Core 2 Duo T5300 s frekvencí 1,73 GHz
2 MB L2 Cache
FSB 533 MHz
Čipset:
Intel 945GM
ICH 7-M
Operační paměť:
2 x 512 MB DDR2 533 MHz
Max. 2 GB ve 2 slotech
Displej:
15,4" WXGA TFT
Rozlišení 1280 x 800 bodů
16,7 milionu barev
Grafická karta:
Intel Graphics Media Accelerator 950
Sdílená paměť až 128 MB
256-bitové grafické jádro a 32-bitová hloubka barev
Podpora Direct X9 a DualView (Windows XP)
Multimedia:
Audio systém RealTek ALC861
Dva integrované reproduktory a mikrofon
Pevný disk:
120 GB, 5400 RPM
Rozhraní Serial ATA
Optická mechanika:
DVD±RW+DL
Komunikace:
Modem 56K V.92
Síťová karta 10/100/1000 Mb/s Ethernet (Marvell 88e8055)
WiFi Intel PRO Wireless 3945ABG (802.11a/b/g)
BlueTooth
Rozhraní:
4 x USB 2.0
1 x VGA
1 x S-video (TV)
1 x Modem (RJ-11)
1 x Ethernet (RJ-45)
1 x Reproduktor/ sluchátka/ line-out
1 x Mikrofon/ line-in
1 x Konektor DC pro AC adaptér
1 x Slot pro zámek Kensington
1 x Čtečka karet 3 v 1 (SD, MMC, MS)
1 x PCMCIA typ I/II
Napájení:
Li-Ion baterie
Výdrž až 3 hodiny

Rozměry:
360 x 260 x 34 - 45 mm
Hmotnost:
2,75 kg notebook: Fujitsu-SIEMENS Amilo PRO V3505
Změna předmětu, původně: Win7 (karel)

Zkus to, uvidis, ovladace na Win7 nejspis nesezens, takze ti nikdo nerekne, mozna to fungovat bude a mozna ne.

Kdyz to behat nebude, tak proste koupis novej notas, dneska za 12-14K mas na kancl lepsi notas nez co mas ted.

Pocitam, ze se jedna o firemni pouziti, kdyz jsou potreba nove MS Office, tak snad firma vydelava tolik, aby sis mohl jednou za deset let koupit novej notas.

Ak chcete v počítači používať systém Windows 7 , musia byť splnené nasledujúce požiadavky:

32-bitový (x86) alebo 64-bitový (x64) procesor s frekvenciou 1 GHz alebo viac
1 GB RAM (32-bitová verzia) alebo 2 GB RAM (64-bitová verzia)
16 GB dostupného miesta na pevnom disku (32-bitová verzia) alebo 20 GB dostupného miesta na pevnom disku (64-bitová verzia)
Grafické zariadenie DirectX 9 s ovládačom WDDM 1.0 alebo vyšším