Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční dotyková plocha Lenovo Yoga

Dobrý den,
mohl by mi někdo poradit jak opět zprovoznit dotykovou plochu u Lenovo Yoga ThikPad 11e typ 20AD.
Dotyková ploch přestala fungovat, aktualizoval jsem veškeré ovladače a nakonec jsem i provedl obnovení PC do továrního nastavení a stejně nefunguje.
Jinak klávesnice a všechno ostatní OK, vše je bez problémů.
Předem děkuji za rady

Koukal jsem na všechna možná nastavení a vypadá to že vše je zapnuté, ale žádný odborník nejsem a tak je možné že je něco vypnuté. Když otočím displej tak se mi obraz neotočí, napadlo mě že je to nějak zamčené, ale nevím jak a kde to případně odemknout:.(