Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s PC

Dobrý den. Pojďme rovnou k problému. Zapnu počítač, asi 30s tam mám nápis Vítejte, následně ho nechám načíst, něco rozkliknu a počítač se sekne, ale mohu hýbat s myší. Poslední funkční konfigurace vyhodí BSOD, Režim nouze stále bliká znak ,,_''. Prosím všechny o pomoc. Mimochodem mám Windows XP.
David M.

No a dostává se ti odpovědí. U XP těch možností oprav až tak moc není a pokud nejsi zkušený,tak víc pokazíš. Musíš vyjmout disk,pokud chceš něco zahraňovat,tak v jiném PC stáhnout,vrátit a pak už máš možností více. Zachraňovat XP,ale bez instalačního média opravíš prdlajs. Zjistit stav disku a rozhodnout se. Buď s novým diskem i nový OS,nebo jen nový OS.

Klasickej text, pak tam je : ,,Ovladač způsobil prebeh vyrovnávací paměti založené na zásobníku. Tento prebeh by mohl umožnit uživateli se zlymi uživateli získat kontoru nad tímto pocitacem.'' Pak zas nejakej text a kód : ***STOP : 0x000000F7 (0x00000000,0x0000E799,0xFFFF1866,0x00000000)