Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytížení procesoru při sledování youtube

Dobrý den, mám problém při sledování videí na youtube v kvalitě 1080p a 60fps. Dříve jsem neměl problém video plynule sledovat, nyní se občas obraz trhne, nebo zastaví na pár vteřin. Pokud kouknu do správce úloh, vytížení procesoru je na 100% z toho 88% bere prohlížeč, kde zrovna video běží, jakmile video pauznu, vytížení klesne na 20%. Dříve toto vůbec nedělalo, do prohlížeče jsem neinstaloval žádné doplňky ani nic podobného. Jediné co bylo instalováno je Malwarebytes antimalware, který i když vypnu, stále to dělá.

Prohlížeč: Firefox 50.1.0
Notebook: HP 15-af013nc Procesor AMD Quad Core A8-7410 2.20 Ghz
Grafika AMD Radeon R5 M330 2GB
AM 8GB DDR3L

Odinstaloval jsem ten antimalware a stále stejné. Zkusil jsem to ale spustit v Chrome, video v něm jede plynule a podle správce úloh je vytížení procesoru o 30% nižší. Problém tedy "vyřešen" změnou prohlížeče.

Děkuji