Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook HP Compaq 6910p

Dobrý den,

mám dotaz na tento zmíněný notebook, jestli s ním máte někdo osobní zkušenosti? Uvažuji o jeho koupi z bazaru, protože hledám kancelářský, ale bytelný stroj na cesty. Zároveň mám jednu podmínku. Tou je, aby byl schopen přehrát FullHD.
Jde mi skutečně především o kvalitní zpracování a velikost, kterou žel, žádný z dnešních notebooků neposkytuje.

Děkuji.
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

Mám ještě rychlou prosbu kvůli notebooku Acer aspire 3634wlmi. Instaloval jsem na něm ovladače, které jsem postahoval ze stránek Acer. Překvapilo mě však, že mezi nimi není ovladač chipsetu. Když si rozkliknu ve správci zařízení položku "systémová zařízení", tak většina má ovladače Microsoftu, což nevím, zdali je v pořádku a zda by tam neměly být ovladače SiS.

Děkuji předem.

ceny notebuků po zakoupení padají dolů. pokud nechceš ztratit prachy, nevyplatí se prodávat.

2.7 kg

kdo ti poradil takovou svini?

NVIDIA GeForce GT 750M

aha, to vysvětluje vše, někdo si nenechal poradit.

co teď s krámem, který nikdo nechce koupit za důstojnou cenu?
a s tazatelem, který má jen nekonečné thready?
díky, loučím se.

Já měl skutečně čest jen s HP.

jsou to stejné shity jako třeba acer - bohužel včetně "business" modelů - za mě nikdy.

Tehdy byl za celkem solidní peníze slušný. To, že je, a jsou všechny notebooky v dnešní době šunty je smutné. Přežijí záruku a konec...
Mám starý Acer a je to stejné, jak ostatně sám píšete.

Teď si chci pořídit něco, co je konstrukčně bytelné, má to HW na to, aby to přelouskalo nějak FullHD a to je vše. Hry nehraji, tudíž nějaké vyšší nároky na GPU nemám.

P.S. Budu rád za nějaký tip.