Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Optimalny presun TheBat Email sprav -> do Outlook alebo Outlook Express

Zdravim,

poznam dost pomaly sposob ako to spravit, ale mozno tu niekto pozna rychlejsi, tak budem rad, ked mi s tym niekto pomoze.

t.j. chcem co najoptimalnejsie presunut z TheBat do klienta Outlook2003(pripadne do OE) vsetky spravy vo vsetkych zlozkacha podzlozkach. Nenapada mi nejake optim. riesenie.

teraz by som to robil nasl. (pomaly)
1) vojdem do prvej zlozky & oznacim vsetky maily & vyexportujem ich ako .EML do nejakeho adresara (takto to spravim pre vsetky zlozky a podzlozky)

2) v OE vytvorim zodp. zlozku a drag & drop importnem .eml z daneho adresara
(toto zopakujem ! pre vsetky zlozky, uff...)

3) v O2003 importnem postu z OE a skoro hotovo... :beer:

,ale uznate, ze to je pakarenska robota, dufam, ze niekto pozna rychlejsu cestu k cielu
:-)

vopred dakujem
Změna kategorie, původně: Programování (mif)

takze som skusil ten cmdline thebat.exe /export ...

ale neviem, ci som zle napisal cmdline, ale vsetky maily mi dal do jedneho adresara xxxxx.msg a nerozlisoval podzlozky.

mozno som sa sekol v zapise cmdline.

budem este skusat, ale zatial som vypotil toto: :-D

thebat.exe /EXPORTU="konto";F="cesta_k_adresaru_s_kontom";DIR =C:\vystupna_cesta\;