Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nevidím počítače ve skupině

Ahojte.
Prosím pomozte mi vyřešit problém. Zničeho nic mi všechno zmizelo ze sítě. Počítače, NAS, MMC. Vidím pouze svůj vlastní počítač. Z jiných počítačů a MMC počítač na kterém je problém vidím.
Zkoušel jsem ledasco, opravit síťové připojení, obnovení systému, nic nepomohlo.
Vytvořit nové připojení mi nejde a když chci smazat síťové připojení abych ho vytvořil znovu tak smazat nejde. Pouze zakázat.
Nevím jestli jsem se dostatečně vyjádřil, když tak upřesním.
Windows 7 home
Díky za radu

windows vždy používaly termín síťové připojení pro nastavení fyzické síťovky + síťových protokolů, viz ncpa.cpl

od win7 bylo zavedeny konfigurace síťového připojení včetně předvoleb firewallu a přístupových práv pro sdílení, označovaly se jako veřejné nebo privátní sítě. ty dále mohly být domácí (anonymní) nebo pracovní (s řízeným přístupem).

1.možnost
původně domácí skupina se po nějaké nedostupnosti přepla na veřejnou síť (největší omezení v přístupu) - viz ovládací panely, nastavení sítě s tím hloupým obrázkem
špatně fungující automatickou volbu jde přepnout na pevnou: Set Unidentified Networks to Private (Work) Network Location

2.možnost

Vidím pouze svůj vlastní počítač

možná nejede služba "computerbrowser". nebo někdo upravil nastavení firewallu, který filtruje co nemá.

Ono si netreba pliesť pojmy ako: "poradiť", "naučiť ma to od a do z", "urobiť to za mňa"...
radu si dostal, ale Ty máš iný problém - nemáš žiadne znalosti, aby si to aj s pomocou vyriešil...

Ja to tvrdím už dávno - tu na poradni chýba sekcia pre úplných začiatočníkov (ako ovládať počítač, úplné základy pre neznalých - proste materská škôlka).
Až sa návštevník (podľa vlastného uváženia) dostane cez úplné základy, potom by mohol podľa môjho názoru mať aj akú takú šancu "opravovať" rozbitý počítač a pýtať si radu
na naozajstnej poradni, ktorá bohužiaľ vo väčšine prípadov vyučuje len samé lamy... bez urážky !