Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problém se čtením dat z Flash disku

Dobrý den,
mám problém s Flash diskem, disk se tváří že je prázdný, ale když ho projedu antivirem je vidět že projíždí fotky které tam mají být, tudíž tam data pořád jsou, Data zmizela z ničeho nic, nejspíš nějaký vir, flash jsem projel Antivirem, ale žádný vir tam není, data jsou hodně důležitá a potřebuju je zachránit, má někdo nějaký nápad?

soubory můžou být skryté, taky na flashce může být vytvořený umělý "koš".
chtělo by to správce souborů, který umí zobrazit skryté a systémové soubory, třeba free commander.

a odvirovat a odspywarovat pc, to především.
hned k tomu zakázat funci autoruns. (autoplay zakazuje mrchosoft, celkem neúčinně)