Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sestava do 15 tisíc

Dobrý den, už nějakou dobu se plahočím na starém notebooku a rozhodl jsem se, pořídit si nový. Jsem ještě student a mám omezené finance.V budoucnu by měl počítač sloužit k hraní her.
Kvůli tomu mě napadla následující sestava: https://www.czc.cz/9g6r76n7p4gi9bieec781hjau5/sezn am

Počítám s tím, že bych něco málo utáhnul na té grafice, co je u Procesoru, nebo bych si něco staršího půjčil od kamaráda, a v létě bych si za brigádu koupil GTX1060 a 250GB SSD disk.

Potřeboval bych poradit, jestli jsou komponenty vhodné, hlavně ve zdrojích se moc nevyznám, a zda-li je toto řešení s pozdějším nákupem GPU vhodné.

Ještě bych se rád optal, jak těžké je si postavit PC sám. CZC to dělá zadarmo, ale nevím, jak kvalitně udělají cable management apod.

Děkuji a přeji příjemný den.

žádnej chladič, ale pasta jo? to jako chcete dať na ten BOX? hmm,... bral bych radeji 2 moduly RAM, a tú pastu vyhodte, dajte tam chladič HE1224,... jinak dosku bych zvažoval B250. A ja osobne bych uprednostnil zdroj Seasonic napr. S12II-430W