Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nenní možno nainstalovat aktualizace na notebooku

Zdravím,

mám problém se svým notebookem. Nainstalovaný mám win 8. a jak je běžné, sem tam, čas od času probíhají různé aktualizace. Jenže tentokrát mi to stále hlásí, že se aktualizace nezdařily. Zkoušela jsem i ručně, ale to mi zase napsalo, že při instalaci aktualizací došlo k potížím a není to prostě schopno dokončit jedinou aktualizaci, je to celkem problém, páč na tomhle mi notebook už jednou odešel. Nevíte co s tím, díky tomuhle blbne flash player a často se seká..

Za případné rady moc děkuji!

Treba sa pozriet do ewvent viewera, preco doslo k chybe a z toho nasledne riesit, kde je problem.
Osobne by som vsak v tom problem nevidel, aktualizacie na win su casto kontraproduktivne, takze skor by som sa zameral na update flash playera, tam je urcite dobre mat vzdy najnovsiu verziu.
Notebook urcite "neodide" preto, ze nie je aktualizovany.

Flash player ti neblbne kvuli aktualizacím.
1. zkontroluj pocitac na malware - treba ADW Cleaner
2. nainstaluj si aktuální verzi FlashPlayeru
3. stáhni si ze stránek MS tzv. convenience rollup pro svou verzi Windows 8. Je to balik vsech aktualizací. Pokud to nepujde nainstalovat, přečti si na stránkách MS u té aktualizace poznámky - obvykle musíš nainstalovat jednu aktualizaci předtím.