Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Požadovaná operace vyžaduje zvýšená oprávnění - openoffice

Dobrý den,

mám problém s otevření jakehokoliv souboru v openoffice ve Win7...
vše mi fungovalo a z ničeho nic to napíše chybu s hláškou: Požadovaná operace vyžaduje zvýšená oprávnění.

vyzkoušel jsem přeinstalovat openoffice a nepomohlo...

existuje jeden způsob jak to obejít a to že nejdřív otevřu openoffice a otevřu příslušný soubor přes cestu Soubor-> otevřít
ale to je opravdu nepraktické...

děkuji za odpověď

Takže zase řádil ten nechvalně známý Japonec Samoseto?
Co se dělo mezi tím, kdy tu fungovalo a fungovat přestalo? Neproběhla třeba nějaká významnější aktualizace antiviru (jakého)? Nebo jsi použil nějaký čistítko (třeba CCleaner) či tunítko (typu TuneUp Utility)?
Zkus provést obnovu systému do doby, kdy to fungovalo normálně.