Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google Chrome na druhém monitoru

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak si udělat 2 zástupce google chrome a nastavit u nich, že když otevřu jeden, zapne se na prvním monitoru a když otevřu druhý, zapne se na druhém monitoru? Dnes jsem si zapojil druhý monitor, chci se zeptat, může nějak počítači brát výkon, když mám 2 monitory? A co když mám druhý monitor herní a je tam 144Hz, tak když jsem zapojil druhý, s 60Hz, tak to nevadí? A jak správně to nastavit? Stačí pouze zapojit a je to hotovo? A vadí, když oba monitory mají jiné rozlišení? Omlouvám se za zdlouhavé psaní, ale potřeboval bych to vědět a tady vždy asi poradí nejlépe :)

Pokud myslíte ten Google Chrome, tak já právě u jednoho streamera viděl, že tam u těch zástupců má malé profilové obrazky pod tim kruhem a každý se otevírá na jiný google učet nebo jak to mám říct :D viděl jsem, že to jde, ale neviděl jak to udělat.