Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CSS - Jak zachovat pozici posuvníku

Ahoj,
mám takto nastylovaný div

div.cat { width:25%; float:left; height:250px; overflow:auto; }

Když načtu stránku a posunu posuvník dole a v tom divu kliknu na nějakou kategorii přesune se automaticky posuvník zase nahoru, nešlo by to nějak zachovat tu pozici posuvníku? Díky moc.

Je to nějak takto

<div class="cat">
 <ul>
  <li><a href="cat1">cat 1</a></li>
  <li><a href="cat2">cat 2</a></li>
  <li><a href="cat3">cat 3</a></li>
  <li><a href="cat4">cat 4</a></li>
  ..
  <li><a href="cat100">cat 100</a></li>
  <li><a href="cat101">cat 101</a></li>
  <li><a href="cat102">cat 102</a></li>
 </ul>
</div>

Href vidím jen jednou. Kam se ti posune posuvník, nevím. Posune se to automaticky tam, kde bude ve stránce umístěná ta "kotva". Odkazovat můžeš i mimo současnou složku, ale musíš odkazovat na soubor. Viz. příklad:

<li><a href="jina-slozka/index.html#kotva4">cat 4</a></li>