Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade komponentů co je potřeba udělat potom

Dobrý den, v počítači budu upgradovat procesor/základní desku/ ram . Když připojím zpět disky s windows atd. pojede vše normálně jako předtím či bude potřeba něco nastavovat/přeinstalovat ? Při změně desky předpokladam že bude potřeba něco nastavit. děkuji

to záleží, co bylo předtím a jaká je deska nová plus jaká verze Windows to je. Z toho pak poplyne scénář, jakým se to vyvine. Od modrých smrtí (tj. windows nikdy nenastartují), přes start do OS bez driverů (často s nutností nastartovat v nouzáku) až po vcelku neškodný start s automatickým doinstalováním (spíše občerstvením) driverů.