Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Inštalácia ovládača.

Dobrý deň potrebujem nainštalovať ovládač(asi)obraz je taký dosť roztiahnutý,ale keď dám ovládač z oficiálnej stránky toshiba satelite c660 vypíše toto-Failed to find a suitable display device.Exiting program.

A najprv nainstalis ten pre intel grafiku a restart a az potom ten pre nvidia grafiku. Neni to jedno.
A este uplne predtym chipset ovladac.
A overis si najprv ze ten model vobec ma nvidia switchable graphics, nemusi to byt pravidlom.
A nechapem co za AMD tam hladas, nemas tam ziadnu AMD grafiku.