Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zabudnuté heslo od internetu

Zdravím vás potrebujem poradiť. Mám doma internet cez router z ktorého som pripojený cez kábel do stolného pc. Problém je ten že som si kúpil nový notebook (a keďže má wifi tak je zbytočné ho pripájať cez kábel) ale heslo od routeru (ktoré bolo skôr menené cca 2 roky dozadu) som zabudol. Preto vás prosím o pomoc. Neexistuje spôsob ako to heslo zistiť. Vopred ďakujem za odpoveď.

Heslo a login providera, heslo pre vstup do modemu, heslo wifi?

Resetni modem spinkou pod napájaním. Nastav všetko odznovu, pravda, ak máš login a heslo tvojho providera po ruke, v opačnom prípade sa nepúšťaj do resetu modemu.

heslo od routeru (ktoré bolo skôr menené cca 2 roky dozadu) som zabudol.

takže jsi měl do routeru přístup = je tvůj.
odpojíš všechny síťové kabely, vytáhneš napájení routeru, stiskneš tlačítko reset, zapojíš napájení a ještě asi 10s držíš reset, pustíš.
pak připojíš zpátky počítače, tovární heslo je na štítku zespodu.
wan rozhraní necháš na dhcp. kdyby tam byly statické adresy, měl bys je ve smlouvě.