Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Funkčnost GPU

Zdravím zkušení nebo aspoň zkušenější uživatelé :) mám jen menší dotaz ohledně GPU. Mám možnost koupit tuhle GPU Gigabyte GeForce GTX 750 Ti 4GB OC za dobrou cenu 2500,-. Je nová jen je koupená v Anglii a jelikož nevím jestli to není problém ( nějaký regiony nebo tak...) tak se chci zeptat jestli bude fungovat na mé ( české ) sestavě? Jinak samozřejmě kompabilitu ze svým zbylým HW mám zjištěnou. Takže jen jestli nění problém že je z Anglie? Díky za info.

Máš uplnou pravdu. Jenže tácek už je taky peníz a mám výhodu toho že mi do Anglie jezdí pravidelně kamarád takže by s reklamací nebyl problém. Na záruku jsem ale stejně nikdy nehrál a 2500 není tolik, pokud bude fungovat aspoň rok tak sem spokojenej.