Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Titulky srt.

Ahojte,mám probléma,jak vrátím vzhled a zpouštění souboru srt.(titulky)ve složce ve Win.sic mi složka nabídne v jakém programu to chci přehrát ale já tam klasickej vzhled pro soubor nemám,menším nedopatřením sem překlepl na jinej program a nemohu to vrátit zpět.Díky za odpověd.. :-?

A kto ho zmenil z povodnej formy? Si schopny jasne napisat co konkretne robis kam klikas a co konkretne nejde a co presne by si chcel urobit?
srt je textovy subor, ak ho prehravac nenajde, tak ten subor nie je tam kde ho prehravac hlada. Alebo aku chybu presne vypise prehravac?