Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem heslo u windows 10

Dobrý den, prosím velice o radu, mám notebook starý cca 3 roky, koupený byl s win 8, později přeinstalován na win 10, poslední dobou mi při spuštění win nenabíhá heslo a notebook musím vypnout a na další pokus tedy kolonka na vyplnění hesla naběhne. Prosím o radu, kde je problém a co bych měla podniknout. Napadlo mě nainstalovat nějaký program na vyčištění registrů, nevím zda by mi to pomohlo. Bohužel heslo v počítači potřebuji. Děkuji předem za odpověď na můj dotaz.

Ako prve si v ovl.panely - energia v sekcii o tlacitkach deaktivuj "rychle spusteni", nech sa to skutocne vypina a nie len uspava, ked ten mrkvosoft srot po uspavani nefunguje. (usudzujem z toho ze to potom po normalnom starte nabehne)

A vseobecne notebook sa da obnovit na vyrobny stav, ale v tvojom pripade by som radsej robil cistu instalaciu z instalacneho media lebo v recovery bude najskor nejaky maglajz 8+10