Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TeamSpeak 3 - Push To Talk

Dobrý den,
mám jeden malý problém a to s TS3. Před cca týdnem jsem do updatoval a po úspěšné aktualizaci jsem zjistil, že mi možnost push to talk na ts nefunguje i když jsem přímo v něm. Tato funkce mi předtím šla bez problému a nikdy jsem s tím neměl problém .. tak bych se chtěl zeptat jestli tady není nějaký hodný člověk co by byl ochoten poradit mi kde může být chyba..

Děkuji Ondra.

TS3 - nejnovější verze
Mikrofon - je součástí sluchátek (je zapnutý)

S konfigurací jsem si nikdy nehrál takže zůstala tak jak má být nastavená od stáhnutí .. a klávesa ( u mne V) nefunguje a to jsem zkoušel i tlačítko na myši .. a nejdu slyšet ani v "begin test" .. dokud to nepřepnu na jinou funkci než je push to talk tak absolutně nereaguje